Domy jednorodzinne

Koszty związane z budową własnego domu mogą być naprawdę wysokie. Obecnie taka inwestycja może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Nie każdy gotowy jest do aż tak drogiego zaangażowania kapitałowego, dlatego czasem lepiej jest poszukać swojego wymarzonego lokum wśród oferowanych domów na sprzedaż. Zabrze to miasto w województwie śląskim, odznaczające się miejsko-przemysłowym krajobrazem. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie różnorodność zabudowań, a także liczne parki i place!

porównaj
1.200 PLN
16 m2
rozmiar
20 grudnia, 2021
porównaj
980.000 PLN
928 m2
rozmiar
lokusmenago
26 października, 2021
porównaj
mieszkanie przy ul. Bytomskiej
148.000 PLN
1
sypialnie
1
łazienki
43 m2
rozmiar
16 kwietnia, 2021

Domy w centrum miasta

Największą zaletą mieszkania w centrum miasta jest to, że odległość do urzędów administracyjnych, szkół lub poczty miejskiej jest stosunkowo niewielka. W ofercie naszego biura nieruchomości Lokus znajduje się wiele parcel w dogodnych lokalizacjach, a w tym także domy na sprzedaż. Zabrze, w tym również jego dzielnice: Pawłów, Maciejów, Kończyce, Guido, Biskupice, jest idealnym miejscem dla osób chcących aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym miasta. Kluby, kina, kawiarnie, sale koncertowe – to wszystko i wiele więcej znajduje się w tym jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Centrum miasta to również dogodna lokalizacja dla każdego studenta i osób pracujących. Z samego serca Zabrza można dotrzeć wszędzie!

Najlepsza oferta dla Państwa!

Dysponujemy atrakcyjnymi ofertami domów na sprzedaż. Na bieżąco śledzimy rynek nieruchomości i dostosowujemy się do niego. Doceniamy nową i starą architekturę, oferując najlepsze domy jednorodzinne – centrum miasta jest punktem, gdzie dostęp do wszelkich usług jest wręcz nieograniczony. Rozumiemy, jak ważna dla klientów może być odpowiednia lokalizacja nieruchomości i wychodzimy naprzeciw wszelkim wymaganiom, jakie są przed nami stawiane. Udostępniamy oferty sprzedaży nieruchomości związanych z ofertami domów jednorodzinnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno domu jednorodzinnego powinno wiązać się z przystępną ceną i najbardziej dogodnymi warunkami, dlatego w naszych ofertach umieszczamy nieruchomości zapewniające wysoki komfort użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych od biura nieruchomości Lokus!

Porównaj