Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Mieszkania na sprzedaż > Zabrze, Roosevelta

Zabrze, Centrum Roosevelta

Mieszkania na sprzedaż, oferta numer: 3632

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 145000 Powierzchnia: 39 m2
Ilość pokoi: 1Typ zabudowy: kamienica
Liczba pięter: 3Piętro: 2
Materiał wykonania: cegłaForma własności: własność
Stan mieszkania: idealny

Na sprzedaż ekskluzywna kawalerka w centrum Zabrza, zlokalizowana na ulicy Roosevelta. 
Mieszkanie składa się z przedpokoju, niezależnej łazienki, kuchni z dużym oknem i dużego salonu. Mieszkanie jest w trakcie remontu, zapraszamy do oględzin, wszystkie instalacje są wymienione na nowe (wykonane w nowych technologiach). Ogrzewanie i ciepła woda dostarczana z nowego pieca dwufunkcyjnego. 
Mieszkanie gotowe do zamieszkania.
Czynsz nie przekracza 300 plan.
Lokalizacja mieszkania czyni je doskonałym mieszkaniem dla osób pracujących nie tylko na terenie Zabrza ale całej metropolii. Do węzła DTŚ ok 1,5km skąd do węzła A4/A1 3 km. 
W najbliższej okolicy markety, Politechnika Śląska, przedszkola i szkoły. 

Mieszkanie zdecydowanie godne uwagi!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości. 

Kontakt Krzysztof Danielak

 tel.695-868-976 ; k.danielak@lokus.eu 

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Krzysztof Danielak

Telefon: 695868976

Email: k.danielak@lokus.eu

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)