Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Mieszkania na sprzedaż > Siemianowice Śląskie, Aleja Młodych

Siemianowice Śląskie, Bytków Aleja Młodych

Mieszkania na sprzedaż, oferta numer: 3588

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 199000 Powierzchnia: 43 m2
Ilość pokoi: 2Typ zabudowy: blok
Liczba pięter: 10Piętro: 9
Materiał wykonania: płytaForma własności: spółdzielcze własnościowe z KW

Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze w ocieplonym wieżowcu, budynek posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, tereny zielone, różnego rodzaju punkty usługowe, całodobowa piekarnia, minimarkety, liczne miejsca parkingowe, budynek ze sprawnym domofonem, na dziesiątym piętrze znajduje się przejście między klatkami, co w przypadku awarii windy pomaga dostać się do mieszkania. 

Mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie, posiada dwa niezależne i ustawne pokoje, na podłogach panele, wykładzina dywanowa oraz płytki, na ścianach tynk strukturalne oraz gładź gipsowa. Kuchnia z oknem, zabudowana, wyposażona w piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę oraz lodówkę, łazienka  z WC, wykafelkowana. W przedpokoju zabudowana szafa oraz garderoba, drzwi wejściowe oraz wewnętrzne po wymianie, okna plastikowe, balkon, mieszkanie słoneczne.   

Czynsz wraz z ogrzewaniem, zaliczką na wodę latem wynosi ok 400 zł, zimą ok 500 zł, mieszkanie wolne od zaraz.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów  KC.

Kontakt Marcin Grzegorczyk 502-314-871  marcin@lokus.eu Więcej ofert na naszej stronie www.lokus.eu. Zapraszamy!!!

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Marcin Grzegorczyk

Telefon: 502-31-48-71

Email: marcin@lokus.eu

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)