Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Mieszkania na sprzedaż > Mysłowice,

Mysłowice, Wesoła

Mieszkania na sprzedaż, oferta numer: 3581

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 135000 Powierzchnia: 33 m2
Ilość pokoi: 2Typ zabudowy: blok
Liczba pięter: 4Piętro: 1
Materiał wykonania: cegłaForma własności: spółdzielcze własnościowe
Stan mieszkania: bardzo dobry

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym budynku, blok posiada bardzo dobra lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, różnego rodzaju punkty usługowe, rozległe tereny zielone. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, posiada dwa pokoje, z których jeden jest przejściowy, na podłogach panele, na ścianach gładź gipsowa. Kuchnia z oknem, zabudowane meble, na podłodze i częściowo ścianach płytki, zabudowany piekarnik, płyta gazowa, piec podgrzewający wodę po wymianie. Łazienka razem z WC, wykafelkowana, instalacja, wodna oraz gazowa po wymianie. W przedpokoju na podłodze płytki, na ścianach kamień, zabudowana szafa, drzwi wejściowe oraz wewnętrzne po wymianie. Okna plastikowe, balkon, mieszkanie słoneczne. Czynsz wraz z ogrzewaniem i zaliczką na wodę wynosi ok 320 zł. Mieszkanie wolne we wrześniu 2019r.

W cenie może pozostać większość wyposażenia, które widoczne jest na zdjęciach.   

CENA PODLEGA NEGOCJACJI!!!  

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów  KC. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości. Kontakt Marcin Grzegorczyk 502-314-871  marcin@lokus.eu Więcej ofert na naszej stronie www.lokus.eu. Zapraszamy!!! 

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Marcin Grzegorczyk

Telefon: 502-31-48-71

Email: marcin@lokus.eu

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)