Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Mieszkania na sprzedaż > Katowice, Tyska

Katowice, Piotrowice Tyska

Mieszkania na sprzedaż, oferta numer: 3613

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 284000 Powierzchnia: 75 m2
Ilość pokoi: 4Typ zabudowy: blok
Liczba pięter: 6Piętro: 5
Materiał wykonania: płytaForma własności: spółdzielcze własnościowe
Stan mieszkania: do remontu

Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w sześciopiętrowym, ocieplonym i odnowionym bloku. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, różnego rodzaju punkty usługowe, przystanek komunikacji miejskiej. Lokal do generalnego remontu, składa się z czterech niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i WC. Okna plastikowe skierowane na wschód i zachód, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz wraz z zaliczką na ogrzewanie, a także z zaliczką na wodę dla jednej osoby wynosi ok. 700 zł

 

CENA PODLEGA NEGOCJACJI!!!

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości.

Kontakt Paweł Grzegorczyk 503-876-368, p.grzegorczyk@lokus2.pl

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Paweł Grzegorczyk

Telefon: 503-87-63-68

Email: p.grzegorczyk@lokus2.pl

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)