Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Mieszkania na sprzedaż > Katowice, Przedwiośnie

Katowice, Dąbrówka Mała Przedwiośnie

Mieszkania na sprzedaż, oferta numer: 3580

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 149000 Powierzchnia: 36 m2
Ilość pokoi: 2Typ zabudowy: blok
Liczba pięter: 3Piętro: 3
Forma własności: spółdzielcze własnościoweStan mieszkania: do odnowienia

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, ocieplonym bloku. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, różnego rodzaju punkty usługowe, minimarket, przystanek komunikacji miejskiej. Szybki dojazd do drogi ekspresowej S86. Lokal składa się z dwóch pokoi, na ścianach tapety, na podłodze parkiet. W mniejszym pokoju szafa w zabudowie, która pozostaje w cenie mieszkania. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, piekarnik, płytę gazową i okap. Meble oraz sprzęt AGD w cenie nieruchomości. Okna plastikowe, skierowane na południowy zachód. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz wraz z zaliczką na ogrzewanie, a także z zaliczką na wodę dla jednej osoby wynosi ok. 400 zł.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI!!!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości.

Kontakt Paweł Grzegorczyk 503-876-368.  

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Paweł Grzegorczyk

Telefon: 503-87-63-68

Email: p.grzegorczyk@lokus2.pl

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)