Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Mieszkania do wynajęcia > Zabrze, Budowlana

Zabrze, Rokitnica Budowlana

Mieszkania do wynajęcia, oferta numer: 3630

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 950 Powierzchnia: 0 m2
Ilość pokoi: 1Typ zabudowy: blok
Liczba pięter: 4Piętro: 4
Materiał wykonania: mieszanyRok budowy: 1970
Forma własności: własnośćStan mieszkania: do odświeżenia

Na wynajem kawalerka o powierzchni 30,6m2 w skład której wchodzi łazienka, kuchnia z dużym oknem i spory, ustawny pokój. Mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w bloku po termomodernizacji, z wyremontowaną klatką schodową. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. 
W okolicy sklepy, szkoły, przystanek komunikacji miejskiej.
Okolica cicha i spokojna.  

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości. 

Kontakt Krzysztof Danielak tel.695-868-976 ; k.danielak@lokus.eu

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Krzysztof Danielak

Telefon: 695868976

Email: k.danielak@lokus.eu

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)