Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Domy na sprzedaż > Powiat Sieradz, Uniejowska

Powiat Sieradz, Sieradz Uniejowska

Domy na sprzedaż, oferta numer: 2917

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 625000 Powierzchnia: 196 m2
Ilość pokoi: 7Typ zabudowy: dom wolnostojący
Liczba pięter: 1Piętro: poddasze
Forma własności: własnośćStan mieszkania: do odświeżenia
Wielkość działki: 6525 m2

Na sprzedaż dom wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 6525 m2, częściowo podpiwniczony, z poddaszem do wykończenia. Budynek składa się z salonu, sypialni, dużej kuchni, 3 pokoi,2 łazienek, WC, garderoby i holu.Schody prowadzące na górę wykonane z drzewa akacjowego, hol wyłożony bukową deską, a podłogi na parterze wykonane zostały z granitu. Z takiego samego materiału zrobiono parapety i blaty w kuchni. W salonie stylowy drewniany sufit i miejsce na kominek. W dużej kuchni znajduje się tzw. trzon kuchenny z płaszczem wodnym wykonany z kafli. Ogrzewanie C.O. - kocioł na biomasę. Wejście do garażu bezpośrednio z budynku. Garaż dwu stanowiskowy. Okna i drzwi drewniane w kolorze brązowym. Dach przykryty dachówką ceramiczną. Budynek nie ma elewacji, jest nieocieplony i nieotynkowany. Na posesji znajduje się ciekawie wkomponowany staw. Ogródek warzywny i liczne drzewa owocowe dopełniają całości. Posiadłość nadaje się na działalność gospodarczą typu sklep, hotelik, bar. Posadowiona przy drodze do Widawy i Szadku. Do przystanku autobusowego ok. 300 m, do szkoły i do sklepu 1 km. Jest także możliwość wynajęcia tej nieruchomości. 

Zamieszczone wyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny. LOKUS 3 - kredyty i nieruchomości. Lututów ul Klonowska 8/49. Numer oferty w biurze 5/ODS.

Agent prowadzący: Barbara Kędzia numer telefonu 577 031 112

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Barbara Kędzia

Telefon: 577031112

Email: b.kedzia@lokus.eu

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)