Masz pytania? Jesteś zainteresowany?

wybierz swojego agenta

Twój schowek

Twój schowek jest pusty.

tel. 32 458 77 58

< powrót

Lokus nieruchomości > Domy na sprzedaż > Alwernia, Krasickiego

Alwernia, Krasickiego

Domy na sprzedaż, oferta numer: 3376

Podstawowe informacje drukuj ofertęwyślij emailemdo schowkadodano
Cena: 160000 Powierzchnia: 88 m2
Ilość pokoi: 2Typ zabudowy: dom wolnostojący
Materiał wykonania: cegłaForma własności: własność
Wielkość działki: 13000 m2

Dom wolnostojący, parterowy do wykończenia, o powierzchni całkowitej ok 88 m2, składający się z dwóch pokoi, kuchni trzech przedpokoi, łazienki, WC oraz kotłowni. W budynku wymieniono okna na plastikowe, instalację elektryczną oraz drzwi wejściowe. Ogrzewanie centralne zasilane piecem węglowym. Dostępne media to prąd, woda ze studni, szambo. Ogrodzenie drewniane, bezpośredni z drogi głównej asfaltowej.

Działka o powierzchni 13.000 m2 i nieregularnym kształcie, oznaczona jako łąki i pastwiska III, łąki i pastwiska IV, grunty orne IVa, grunty orne V, oraz budowlana.Na działce oprócz budynku mieszkalnego znajduje się jeszcze garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.Działka bezpośrednio graniczy z rzeką Regulanka.

CENA PODLEGA NEGOCJACJI!!!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości.Kontakt Marcin Grzegorczyk 502-314-871 marcin@lokus.eu

Więcej ofert na naszej stronie www.lokus.eu. Zapraszamy!!!

Dane kontaktowe

Agent prowadzący: Marcin Grzegorczyk

Telefon: 502-31-48-71

Email: marcin@lokus.eu

nr licencji pośrednika: 11275


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych – tj. firmę Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński z siedzibą w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle'a 67/2, dane kontaktowe: tel. 32/458-77-58, e -mail biuro@lokus.eu. w związku z art. 6 ust. 1 lit. b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. U.2004 nr 100 poz. 1024) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Ma Pan/Pani dostępu do swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysłania formularza. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie.


< powrót

Podaj adres email na który wysłać wybraną ofertę (w postaci załącznika, pliku .pdf)